Susisiekite su mumis telefonu (+370) 618 70975

Kompanijos veikla

Wet Less savo klientams siūlo platų automobilių plovimo paslaugų asortimentą. Naujas automobilių plovimo būdas ne tik apsaugo aplinką nuo nešvaraus vandens, bet ir leidžia automobilių savininkams džiaugtis mokslo ir technologijų išradimais.

Wet Less yra profesionali kompanija, kuri atvira naujovėms su ekologine atsakomybe. Ši nauja automobilių plovimo priemonė buvo sukurta daugiau nei prieš dešimtmetį siekiant tinkamai rūpintis antikvariniais ir aukščiausios klasės automobiliais. Šiandien mūsų sparčiai auganti kompanija gali pasiūlyti savo klientams šiuolaikines aukštos kokybės automobilių plovimo, poliravimo bei vaškavimo paslaugas.

 Mūsų kompanijos įvaizdis ir aukščiausios kokybės produktai per trumpą laiką buvo aukštai įvertinti JAE Abu-Dhabi turizmo departamento ir kitų valstybės institucijų, stambių privačių įmonių – tokių, kaip Fahim Group etc., žiniasklaidos (Gulf News), automobilių gamintojų (Mercedes), plataus klientų rato JAE ir Europos šalyse. Wet Less įkurta su tikslu įvesti į rinką nekenksmingą aplinkai automobilių plovimo produktą, tausoti vandenį ir aktyviai prisidėti prie pasaulinės gamtos apsaugos programos.