Susisiekite su mumis telefonu (+370) 618 70975

Wetless automobilių plovimo projektas

Dėl unikalios valomojo skysčio sudėties ir išskirtinių mikropluošto šluostės savybių purvas nuo automobilio ar stiklo tarsi atkeliamas, kapsuliuojamas ir nuvalomas nebraižant ir neištepant paviršiaus. Po valymo automobilis lieka ne tik visiškai švarus, bet ir padengtas apsauginiu polimeriniu sluoksniu. Pašalinami visi nešvarumai, ir pasiekiamas poliravimo efektą primenantis blizgesys.

Produktas apsaugo Jūsų transporto priemonę:

  • Padengia patvaria plėvele Jūsų automobilio paviršių; plėvelė apsaugo nuo rūgštaus lietaus, išmetamųjų dujų, vabzdžių, dervų, suodžių, purvo, paukščių išmatų ir druskos;
  • Atgaivina ir atnaujina automobilio dažus, naikina oksidaciją;
  • Apsaugo automobilio paviršių nuo UV (ultra violetinių) spindulių, rūgštaus lietaus, druskos ir užterštumo.
  • Galima naudoti chromuotiems paviršiams, aliuminiui, nerudijančiam plienui, stiklui, gumai, vinilui, plastmasei ir plytelėms.

Mūsų siūlomas produktas yra patogus, jo naudojimas duoda puikių rezultatų kaip įvairaus profilio transporto priemonių priežiūros ir tvarkymo pagalbininkas. Naudojimo spektras ypač platus – tai automobiliai, motociklai, valtys, karavanai, sunkvežimai, lengvi orlaiviai, dviračiai, vandens motociklai ir tt.

Wet Less servisas

Wet Less teikia mobilaus automobilių vidaus ir išorės valymo paslaugas.

Mūsų autoplovimo profesionalų komanda išplaus transporto priemonę kliento namuose, biure arba bet kurioje kitoje pasirinktoje vietoje. Mums nereikalingas vandens šaltinis. Mūsų teikiama paslauga yra patogi, nes taupo kliento laiką, nereikia važiuoti į automobilių plovyklą ir ilgai bei nekantriai laukti, kol bus išplautas automobilis. Kokybiškas rankinio plovimo būdas minimalizuoja riziką pakenkti automobiliui, kaip tai daro automatiniai automobilių plovimo mechanizmai, kurie ir braižo automobilio paviršių, ir naudoja chemiškai apdorotą vandenį, kenkiantį dažams.

Jūsų automobilis kiekvieno plovimo metu įgauna blizgesio ir yra padengiamas vašku, tai garantuoja dažams apsaugą ir ilgalaikį spindėjimą. Įvertinimas Mūsų kompanijos įvaizdis ir aukščiausios kokybės produktai per trumpą laiką buvo aukštai įvertinti JAE Abu-Dhabi turizmo departamento ir kitų valstybės institucijų, stambių privačių įmonių – tokių, kaip Fahim Group etc., žiniasklaidos (Gulf News), automobilių gamintojų (Mercedes), plataus klientų rato JAE ir Europos šalyse.

Wetless pranašumai

Nekenksmingas aplinkai produktas – nereikalauja vandens naudojant – jokios taršos ir riebalų nuo plovimo priemonės, naftos ir kt., sudėtyje tik geriausios medžiagos. Sudėtyje yra 17 pagrindinių aktyvių medžiagų ir Carnaubos vaškas bei Kaolin Clay. 100% organinis, aplinkai nekenksmingas. Pagamintas iš organinių medžiagų. Sudėtyje nėra Kerosino, pavojingų silikonų ar abrazyvinių medžiagų, polimerinių junginių, kaip kitose priemonėse. Puikus kainos ir kokybės santykis: produkto dėka automobilis išplautas, nupoliruotas ir padengtas vašku už įprasto plovimo kainą. Automobilis lieka švarus ilgiau, nei įprasta, jį reikia rėčiau plauti dėl padengimo antistatinėmis priemonėmis ir vašku.

Padengia patvaria plėvele Jūsų automobilio paviršių; plėvelė apsaugo nuo rūgštaus lietaus, išmetamųjų dujų, dervų, suodžių, purvo, paukščių išmatų ir druskos; Atgaivina ir atnaujina automobilio dažus, naikina oksidaciją; Apsaugo automobilio paviršių nuo UV (ultra violetinių) spindulių, ir užterštumo. Nebraižo paviršiaus; pastebimas ryškus skirtumas tarp automobilio plovimo WET LESS produktu ir rankinio plovimo įprastu šampūnu ar plovimo automatinėje plovykloje. Suteikia gilų blizgėsį ir ilgalaikį spindėsį. Patogumas: automobilis gali buti išplautas bet kurioje vietoje (namai, biuras ir tt.), tam nereikia naudoti vandens.

Laiko tausojimas: nereikia važiuoti į plovyklą – "plovykla" atvažiuoja pas jus. Jokios netvarkos, jokiu rūpeščių – jums nereikia vargti valant automobilį. Plovimas rankomis – jokių įrankių – ypatingas dėmesys detalėms. Sudėtyje yra 17 pagrindinių aktyvių medžiagų ir Carnaubos vaškas bei Kaolin Clay. 100% organinis, aplinkai nekenksmingas. Naudojimo spektras ypač platus – tai automobiliai, motociklai, valtys, karavanai, sunkvežimai, lengvi orlaiviai, dviračiai, vandens motociklai ir tt. Naikina oksidaciją.

Tradicinis automobilių plovimas

Naudojant tik kempinę, vandenį ir valymo priemonę yra sunku nuplauti nešvarumus nuo paviršiaus. Laikui bėgant nešvarumai įsiskverbia į nudažytą paviršių, po valymo lieka „ratilai“ – mechaninio valymo žymės. Automatinių ploviklų valytuvai yra labai abrazyvūs. Vienos mašinos plovimui tradiciniu budu sunaudojama apie 250 litrų vandens.

Kenksmingi UV spinduliai ir kelių purvas

Ultravioletiniai spinduliai bombarduoja dažų pigmentus, pagreitindami oksidaciją ir dažų išblukima. Nešvarumai, kelių purvas, vabalai ir kt. keičia cheminę dažų sudėtį, provokuoja jų priešlaikį senėjimą. Automobilio paviršiaus plovimas naudojant tik vandenį neapsaugo jūsų automobilio.

Valymo priemonių sudėtis

Į daugelio esančių rinkoje plovimo priemonių sudėtį įeina abrazyvai bei kenksmingos cheminės medžiagos – tokios kaip naftos gamybos produktai. Tokiu būdu yra pasiekiamas „švytejimo“efektas. Tokio pobūdžio medžiagos turi ypač nepalankų aplinkai poveikį bei gali pakenkti jūsų automobiliui.